Vill du bli medlem i vår förening?
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Styrelsen

Ordförande:
Suzanne Ahlqvist Suzanne.Ahlqvist@telia.com

 

Kassör: 
Lena Jacobsson  visbygymnasterna@gmail.com

 

Sekreterare:
Jane Kotz janekotz@hotmail.com

 

Ledamöter:

Anna Sahlsten annahoffert@hotmail.com

 

Anna Malmqvist anna@lausarve.se

 

Gabriella Nilsson gabriella.k.nilsson@gmail.com

 

Lina Gahnström Linagahnstrom@hotmail.com

 

Tobias Stuxberg t.stuxberg@gmail.com

 

Terese Kallas Theresechoufany@gmail.com

 

Helena de Verdier Helena.deverdier@gmail.com

 

 

 

 
 
Kontakta föreningen

Vår mailadress är 

 

visbygymnasterna@gmail.com

 

Fakturaadress

Visbygymnasterna

Släktkätsvägen 36

622 65  Gotlands Tofta

 
Våra sponsorer